Oglasi za posao IT/ICT tehničar

IT/ICT tehničar

mts sistemi i integracije

Odgovara na prijave

Beograd

06.11.2024.

Hardware junior

Kompanija mts sistemi i integracije d.o.o. osnovana je 2017. godine i član je Telekom Srbija grupe. Trenutno zapošljavamo više od 100 ljudi, koji čine mladi, obrazovani, sertifikovani i visoko motivisani eksperti u IT domenu.

Želite da se pridružite našoj kompaniji?

Prijavite se na otvorenu poziciju za područje Grada Beograda.

Opis posla:

  • Otklanjanje smetnji u funkcionisanju IT/ICT servisa
  • Instalacija i održavanje sistemskog i aplikativnog softvera
  • Servisiranje hardvera i zamena potrošnog materijala
  • Analiza i rešavanje korisničkih zahteva

Od vas očekujemo:

  • Obrazovanje - minimum IV stepen stručne spreme tehničkog smera;
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Iskustvo u održavanju računarske opreme;
  • Poznavanje pasivne mrežne infrastrukture;
  • Spremnost za angažovanje van standardnog radnog vremena (u slučaju potrebe);
  • Zainteresovanost za stalno usavršavanje i primenu stečenog znanja;
  • Komunikativnost, pozitivan stav i ljubaznost u odnosu sa korisnicima;
  • Poznavanje engleskog jezika - osnovni nivo;
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Ako mislite da je ovo pravi posao za vas, pošaljite nam svoju prijavu sa biografijom.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti pozvani na intervju.

mts sistemi i integracije d.o.o.

Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave

Upoznaj kompaniju

O Kompaniji Iskustva Plate

mts sistemi i integracije osnovani su sa ciljem da pomognu IT integraciju i transformaciju R&D procesa Telekom Srbija grupacije, sa fokusom na Multimediju, poslovna i ICT rešenja. Rešenja koja smo razvili su uspešno realizovana u okviru Telekom Srbija grupe na Balkanu i u Evropi.

Naš cilj je da postanemo glavni istraživačko-razvojni centar za celu Telekom Srbija grupaciju i ponudimo najsavremenija rešenja i usluge drugim korisnicima na globalnom nivou.

3.5 50%

Menadžment kompanije

2.5

Beneficije

3

Balans karijere i privatnog života

5

Timska atmosfera

4.5

Zadovoljstvo projektima

3.5

Mogućnost napredovanja

3.5

Iskustvo o radu

Iskustvo
22.10.2024
5 Preporučuje

System Engineer

Trenutno zaposlen/a na neodređeno 2-4 godine

Pozitivno

Tim je kooperativan, a komunikacija između kolega i menadžmenta je dobra, uz fleksibilno radno vreme koje omogućava odličan balans između privatnog života i karijere.

Zamerke

Za sada nemam nikakvih zameri i nadam se da će tako ostati

Korisno? 0

1 plata
900
Prosečna neto plata
min
900
Prosek i medijana
900
max
900

Preporuke se učitavaju...